Malarnia proszkowa w Poznaniu

 

Tablo reader up chevron

Czym jest malowanie proszkowe

„Wraz z rosnącą liczbą pojazdów elektrycznych sprzedawanych każdego roku i brakiem ogólnobranżowych standardów dotyczących rozwoju produktu, producenci muszą szybko i efektywnie rozwiązywać problemy inżynieryjne” – powiedział Michael Glomp, wiceprezes ds. rozwiązań energetycznych w firmie Axalta. „Dzięki wykorzystaniu naszego głębokiego doświadczenia w zakresie rozwiązań energetycznych w połączeniu z naszą dogłębną znajomością branży motoryzacyjnej i rynku eMobility, Axalta szybko opracowuje rozwiązania w zakresie powłok dostosowanych do unikalnych potrzeb producentów pojazdów elektrycznych”.

 

Odwiedź naszą stronę: http://or-met.eu/uslugi/malowanie-proszkowe

 

Axalta chce również zaprezentować podczas imprezy nowy wielofunkcyjny proszek termoplastyczny. Plascoat PPA571ES FR konsoliduje ochronę przed korozją, dielektrykiem i odpryskami kamieni w jednej warstwie powłoki, oszczędzając miejsce na baterie, czas produkcji i koszty. Jest również ognioodporny (samogasnący) i chroni konstrukcję baterii w przypadku pożaru.

 

Oprócz rozwiązań do powlekania akumulatorów, Axalta zaprezentuje swoje portfolio powłok elektroizolacyjnych do silników elektrycznych, w tym emalii do przewodów, żywic impregnacyjnych i powłok do stali elektrotechnicznej.

O Axalta Axalta jest światowym liderem w branży powłok, dostarczającym klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i trwałe rozwiązania w zakresie powłok. Od lekkich pojazdów, pojazdów użytkowych i renowacji po silniki elektryczne, fasady budynków i inne zastosowania przemysłowe, nasze powłoki zostały zaprojektowane tak, aby zapobiegać korozji, zwiększać produktywność i zwiększać trwałość. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu w branży powłok, globalny zespół firmy Axalta wciąż znajduje sposoby, aby każdego dnia lepiej służyć naszym ponad 100 000 klientom w ponad 130 krajach za pomocą najlepszych powłok, systemów aplikacji i technologii. Aby uzyskać więcej informacji,

Comment Log in or Join Tablo to comment on this chapter...
~

You might like Julian's other books...